Tagblikkeren Aps
Sorøvej 68
4295 Stenlille

Kontakt Tagblikkeren ApS​

Adresse

Sorøvej 68,4295 Stenlille

Telefon: ​3038 0886

E-mail: kontakt@tagblikkeren.dk

CVR: 2506​8874​

Har du spørgsmål, er du velkommen til at skrive dem i formularen nedenfor. Vi vender tilbage hurtigst muligt.​​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Blikkenslager Mester/Direktør

Jens Meyer

Tlf.:21 16 00 81

jens@tagblikkeren.dk​​

​Projektleder/Direktør

Bent C. Sørensen

Tlf.:30 38 08 88

bent@tagblikkeren.dk

​Bergener/Direktør

Claus T. Jensen

Tlf.:25 37 22 01

claus@tagblikkeren.dk

​Konsulent/Byggeleder

Thomas Brandt

Tlf.:30 38 08 86

thomas@tagblikkeren.dk

Bogholder

Karina Thorsfelt

Tlf.:59 18 44 40

karina@tagblikkeren.dk

Vores telefon er åben:

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lørdag

08:00 - 16:00​

​08:00 - 16:00​

08:00 - 16:00​

08:00 - 16:00​

08:00 - 14:00​

10:00 - 14:00​

Tagblikkeren ApS

Sorøvej 68

​4295 Stenlille

fb-f-logo-blue-58
​​Telefon: 3038 0886

​Mail: kontakt@tagsnedkeren.dk

CVR: 34889376

Tagblikkeren Aps
Sorøvej 68
4295 Stenlille